• https://www.facebook.com/afyonvho
  • https://www.twitter.com/@Afyonvho

 atabayrak

 

Üyelerimiz için Duyuru

Üyelerimizin klinik adresi, telefon numarası ve soyad bilgilerinde değişiklik olması halinde bilgi@afyonvho.org adresine bildirimde bulunmaları gereklidir.

İYİ Parti İl Başkanlığına İadeyi Ziyaret

19/10/2020

İYİ Parti İl Başkanı Sayın Muhammet MISIRLIOĞLU'na iadeyi ziyaret gerçekleştirilerek, mesleğimiz ile ilgili temaslarda bulunuldu

Seçimler sonrası yeni yönetimimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunan İYİ Parti İl Başkanı Sayın Muhammet MISIRLIOĞLU ve beraberindeki heyete, Afyonkarahisar Veteriner Hekimleri Odası olarak iadeyi ziyarette bulunuldu. 

Ziyaret sırasında, Veteriner Hekimler Odası Başkanı M. Nevzat ALGAN ve Yönetim Kurulu üyeleri İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’nun yakın zamanda annesini kaybetmesinden dolayı baş sağlığı diledi. Ziyarette Veteriner Hekimler olarak hayvan sağlığı, gıda güvenliği ve halk sağlığı ile ilgili çalışmalar hakkında bilgiler verilirken, insan sağlığını olumsuz etkileyen Covid-19 salgınının kontrol altına alınmasında Veteriner Hekimlerinin aşı çalışmalarında göstermiş oldukları etkinlikler hakkında da bilgiler aktarıldı. 2021 yılının Haziran veya Temmuz aylarında aşının kullanılabilecek duruma geldiği, hayvancılık ve halk sağlığı konusunda çalışmaların devam ettiği vurgulandı. İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ise İYİ Parti olarak halk adına yapılan çalışmalarda desteklerini belirterek, ziyaretten çok memnun olduklarını ifade etti.

162 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın