• https://www.facebook.com/afyonvho
  • https://www.twitter.com/@Afyonvho

 atabayrak

 

Üyelerimiz için Duyuru

Üyelerimizin klinik adresi, telefon numarası ve soyad bilgilerinde değişiklik olması halinde bilgi@afyonvho.org adresine bildirimde bulunmaları gereklidir.

Veteriner Hekim Mehmet Atilla Çakmak'ın Oda Başkanlığımız tarafından düzenlenen uğurlama töreni

.

Veteriner Hekim Mehmet Atilla Çakmak'ın Biyografisi

   Odamız üyesi sayın meslektaşımız Veteriner Hekim Mehmet Atilla ÇAKMAK, 1956 yılında Elazığ'ın Keban ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Keban'da bitirdi. 1981 yılında Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. 1982-1983 yıllarında Gemlik ve Diyarbakır'da yedek subay olarak askerliğini tamamladı. Meslek hayatına serbest Veteriner Hekim olarak Gaziantep'te başladı. Erzurum'da özel kobinalarda çalıştığı süreçte meslek hayatına Tarım Bakanlığı'nda devam etti. Oltu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü'nde Veteriner Hekim olarak çalıştı. Kaman İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Ağın İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü'nde ilçe müdürü olarak görev aldı. Sonrasında tayini Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesine çıktı. Çalışmalarına Afyonkarahisar Şuhut ilçesinde devam etti. Edirne'nin Lalapaşa ilçesinde Hamzabeyli Gümrük Kapısında Gümrük Veteriner Hekimi olarak kamudan emekli oldu. 2006 yılında Şuhut İlçesinde klinik açtı. 17 yıllık klinisyenlik sürecinden sonra 2023 yılında klinisyenlik meşalesini genç meslektaşına devrederek aktif olarak mesleği bıraktı. Meslektaşımız iki çocuk babasıdır.
Sayın meslektaşımız Veteriner Hekim Mehmet Atilla Çakmak'a mesleğimize meslek odamıza yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ederiz. Meslektaşımıza bundan sonraki yaşamında sağlık ve mutluluklar dileriz.

Tören Videosu 

https://youtu.be/cPEMigtm4G
4
213 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın