• https://www.facebook.com/afyonvho
  • https://www.twitter.com/@Afyonvho

 atabayrak

 

Üyelerimiz için Duyuru

Üyelerimizin klinik adresi, telefon numarası ve soyad bilgilerinde değişiklik olması halinde bilgi@afyonvho.org adresine bildirimde bulunmaları gereklidir.

İL GENELİNDE GÖREV YAPAN SERBEST VETERİNER HEKİM MESLEKTAŞLARIMIZLA İSTİŞARE TOPLANTISI

.

2024 yılı istişare toplantılarımızın ikincisi Afyonkarahisar İl Tarım ve Orman Müdürü Özkan PARLAK ile beraberinde Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürü Mahmut TAT’ın katılımlarıyla İl Tarım Orman Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşti.

Toplantı açılış konuşmalarına ilk olarak Oda Başkanımız Muhammed Nevzat ALGAN başladı. Algan, “Veteriner Hekimlik tarihinden ve geçmişten bugüne toplum sağlığında aktif rol alan Veteriner Hekimlerin yapmış olduğu çalışmalardan bahsetti. Algan, konuşmalarını meslek odamızın yapmış olduğu çalışma ve faaliyetlerden bahsederek tamamladı.

Devamında konuşmalarına Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürü Mahmut TAT devam etti. Tat, sağlıklı gıdanın önemi ve hayvan hastalıkları ile mücadelede kamu çalışanı Veteriner Hekimler ile özel sektör çalışanı Veteriner Hekimler ’in öneminden bahsetti.

Açılış konuşmaları Afyonkarahisar İl Tarım ve Orman Müdürü Özkan PARLAK’ ın konuşmaları ile son buldu. Parlak, Veteriner Hekimlik hizmetlerinin ülke hayvancılığı için önemini vurgularken bu bağlamda kamu özel sektör işbirliği ile çok başarılı çalışmalara imza atılacağını dile getirdi. Parlak, Veteriner Hekimlere elinden gelen desteği vereceğine dair sözleriyle konuşmalarını tamamladı.

Toplantımızın ikinci bölümü Oda Genel Sekreterimiz Prof. Dr. Oktay YILMAZ ve Türk Veteriner Hekimleri Birliği Delegemiz Murat ÖZDEMİR yönetiminde devam etti. Mesleki teknik konular hakkında bilgilendirmeler ve istişareler sonrası toplantı son buldu.608 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın