• https://www.facebook.com/afyonvho
  • https://www.twitter.com/@Afyonvho

 atabayrak

 

Üyelerimiz için Duyuru

Üyelerimizin klinik adresi, telefon numarası ve soyad bilgilerinde değişiklik olması halinde bilgi@afyonvho.org adresine bildirimde bulunmaları gereklidir.

ZAFER PARTİSİNİN ODAMIZA ZİYARETİ

.

Zafer Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Veteriner Hekim Sn. Burkahan İNGEÇ İl Başkanı Sn. Ahmet Bilal ÖZTÜRK Belediye Meclis üyesi Sn. Ahmet Yılmaz KASAP ve il ve ilçe yönetiminde görevli partililerden oluşan heyet Oda başkanımız Nevzat ALGAN'ı ziyaret ettiler.
Güncel konuların istişare edildiği ziyarette Oda başkanımız Nevzat Algan; "Veteriner hekimlik mesleği hayvan sağlığı, veteriner halk sağlığı, gıda güvenliği ve çevre sağlığı alanlarında kapsamlı şekilde hizmet veren kadim bir meslektir. Veteriner hekimler aynı zamanda halkla iç içe olan halkın içinde yaşayan, toplumun sorunlarını ve ihtiyaçlarını en çok bilen ve aynı zamanda çözüm üretebilme noktasında da aldıkları eğitim ve edindikleri saha tecrübeleri sayesinde yetkin olan bir meslek grubudur. Bu kapsamda bakıldığında, Veteriner hekimlerin yerel yönetimlerde söz sahibi olması ülkemizin âli menfaatleri açısından oldukça faydalı ve gereklidir. Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı olarak meslektaşımız olan, Burkahan İngeç'in aday gösterilmesini memnuniyetle karşılıyor, İl ve İlçe yönetiminizi tebrik ediyorum" dedi.
Değerli meslektaşımız Sn. Burkahan İngeç ve ekibine ziyaretleri nedeniyle teşekkür eder, başarılar dileriz.
438 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın