• https://www.facebook.com/afyonvho
  • https://www.twitter.com/@Afyonvho

 atabayrak

 

Üyelerimiz için Duyuru

Üyelerimizin klinik adresi, telefon numarası ve soyad bilgilerinde değişiklik olması halinde bilgi@afyonvho.org adresine bildirimde bulunmaları gereklidir.

DÜNYA VETERİNER HEKİMLERİ GÜNÜ KOMPOZİSYON, RESİM ŞİİR VE SPOR ŞARTNAMELERİ

.

Dünya Veteriner Hekimler Günü

Her yıl nisan ayının son cumartesi günü kutlanan Dünya Veteriner Hekimler Günü bu yıl 27 Nisan 2024 tarihinde kutlanacaktır. Afyonkarahisar Veteriner Hekimler Odası olarak bu anlamlı gün münasebetiyle Afyonkarahisar Valiliğimizin izniyle ortaokul öğrencilerine RESİM, lise öğrencilerine KOMPOZİSYON ve ŞİİR yarışmaları ile halkımızın ve tüm sporcularımızın katılabileceği "VETERİNER HEKİMLER GÜNÜ HALK KOŞUSU" düzenlenecektir.
Kutsal Veteriner Hekimlik mesleğinin insan ve hayvan sağlığı için öneminin anlaşılabilmesi, halkımız ve bilhassa gençlerimiz tarafından Veteriner Hekimlik mesleği hakkında ki farkındalığın artması ve bu sayede Veteriner hekimliği gelecek yıllarda daha iyi şartlarda ve memleketimize daha verimli bir şekilde icra edilebilecek bir meslek olmasını sağlamak amaçlı yarışmaya ait detaylı bilgi ektedir. Dünya Veteriner Hekimler Gününü kutlar katılım sağlayacak tüm yarışmacılara başarılar dileriz.

☛Dünya Veteriner Hekimler Günü kompozisyon,resim ve şiir şartnamesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.
☛Dünya Veteriner Hekimler Günü Halk koşusu şartnamesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.
☛Dünya Veteriner Hekimler Günü Halk koşusu katılım için lütfen tıklayınız.

 

1182 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın