• https://www.facebook.com/afyonvho
  • https://www.twitter.com/@Afyonvho

 atabayrak

 

Üyelerimiz için Duyuru

Üyelerimizin klinik adresi, telefon numarası ve soyad bilgilerinde değişiklik olması halinde bilgi@afyonvho.org adresine bildirimde bulunmaları gereklidir.

DÜNYA VETERİNER HEKİMLER GÜNÜ HALK KOŞUSU YAPILDI

.

   Afyonkarahisar’da 'İnsan ve Hayvan Sağlığı temalı Dünya Veteriner Hekimler Günü' dolayısıyla farkındalık oluşturmak adına düzenlenen müsabakaya yoğun ilgi görüldü.
3 ayrı kategori de değerlendirilen koşu, zafer meydanı, Yeşilyol, kurtuluş caddesi ve tekrardan zafer meydanında bitmek üzere gerçekleştirildi.    Koşuya Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ve Afyonkarahisar Veteriner Hekimler Odası Başkanı M.Nevzat Algan katıldı. 


    Dünya Veteriner Hekimler günü halk koşusunda konuşan Gençlik Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu etkinliğin önemine değinerek, “  Afyonkarahisar'da İnsan ve Hayvan Sağlığı temalı Dünya Veteriner Hekimler Günü dolayısıyla Afyonkarahisar Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Veterinerler Odası birlikte bir organizasyona imza attık. Bu organizasyondaki maksadımız farkındalığını oluşturarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramının tüm bireyler üzerindeki milli bayram heyecanını devam ettirmek istiyoruz. Veterinerler Hekimlerle beraber düzenlediğimiz bu etkinlikte hayvan sağlığı konularına da dikkat çekmek istedik” dedi. Kasapoğlu etkinliğe katılımı değerlendirerek, “bugünkü etkinliğimizde  kızlar erkekler kategorisinde koşucularımız sayesinde spor ve hayvan sağlığı gibi iki toplumsal konuya dikkat çektik” dedi.
   Koşunun startını Afyonkarahisar Gençlik Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ve Afyonkarahisar Veteriner Hekimleri Odası Başkanı M.Nevzat Algan birlikte verdi.

263 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın